Czym dla Ciebie jest Księgowość ?

To właśnie odpowiedź na to pytanie sprawiło, że powstała nasza organizacja.

Wielu z nas od wielu lat prowadzi swoje firmy, każdego dnia gasimy pożary i rozwiązujemy problemy, które codziennie stają na drodze naszych interesów. Codziennie szukamy informacji, odpowiedzi na pytania i sytuacji które być może zdarzyły się innym by móc podjąć jak najlepsze decyzje i uniknąć kłopotów. A przecież marzeniem każdego z Was było prowadzić firmę, rozwijać ją, skupić się na pomnażaniu swoich dochodów.

Czy to w ogóle jest możliwe ?

TAK - jeżeli posiadasz swoją własną RADĘ NADZORCZĄ czyli ludzi, którzy Ci dobrze życzą, posiadają odpowiedni bagaż doświadczeń, na własnej skórze doświadczyli trudów prowadzenia działalności gospodarczej, mają bardzo dobre rozeznanie w biznesie, które pozwoli Ci na oszczędność czasu i uniknięcia wpadek - mówi Tomasz Oleniacz - Fundator Fundacji.

„(…) 15 lat temu prowadzenie firmy było dużo łatwiejsze, przepisy były bardziej transparentne a mimo to musiałem poznać meandry księgowości, prawa, sprzedaży, negocjacji, marketingu i finansów – opowiada Tomasz Oleniacz całe noce spędzałem na czytaniu i szukaniu informacji w każdym z tych obszarów. Dziś zrealizowanie tych działań w oparciu o jednego człowieka było by po prostu nie możliwe. I to właśnie w oparciu o swoje własne doświadczenia i rozmowy przeprowadzone z kolegami „po fachu” stworzona została koncepcja zbudowania zupełnie NOWEJ KSIĘGOWOŚCI. Księgowości, które nie tylko księguje dostarczonej jej dokumenty i przesyła do Prezesa listę płac, dokumenty DRA, deklarację VAT i odpowiada na trudne pytania z organów, ale takiej która również dokonuje głębokiej analizy prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, wspiera Cię w finansowaniu projektów, nasłuchuje zagrożeń i nadużyć ze strony rynku. Takiej, która wie jakie poziomy rabatowe możesz wynegocjować od swoich dostawców, wesprze Cię w tym i pomoże Ci policzyć Twój biznes tak byś do niego nie dokładał (...).

POTRZEBUJESZ POMOCY W PROWADZENIU FIRMY? Skontaktuj się z nami +48 17 784 00 99

Nasi partnerzy

zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie